5 грудня в Палаці студентів НТУ «ХПІ» відбувся концерт Театру англійських мініатюр, на якому виступили студенти 1-5 курсів факультетів Інформатики і управління та Інтегральної підготовки з англомовними постановками. Цього року студенти представили глядачам 8 сценок з англійських, німецьких творів, а також різних сучасних кінофільмів. Концерт традиційно проходив у формі конкурсу, і його завершальним етапом стало оголошення та нагородження переможців - групи ІП 22а з їх оригінальною постановкою казки Братів Грімм «Червона шапочка», чий виступ найбільше сподобався журі.

010000

  

Театр англійських мініатюр - це постійно діючий клуб, що щорічно залучає до діяльності до 150 осіб, які виступають на великій сцені Палацу студентів НТУ «ХПІ». За 15-річний період існування Театру було представлено більше 150 постановок, серед яких - п'єси О. Генрі, Б.Шоу, казки Л.Керролла, Братів Грімм та інші.0209

Участь у постановках Театру дає можливість студентам застосувати на практиці свої знання англійської мови, а також опанувати розмовне і спонтанне англійське мовлення. А для викладачів, які допомагають студентам у процесі постановок, це шанс допомогти студентам сформувати комунікативні навички, що не завжди вдається на аудиторних заняттях.

030

Ті, хто ще не готовий вийти на сцену, може проявити себе в різних закулісних ролях - редактора текстів, перекладача, організатора і менеджера, адже в процесі підготовки студентом необхідно вирішити безліч завдань, від підбору підходящої сценки, яка всього за 10-20 хвилин дасть можливість розкритися всім виступаючим і разом з цим буде достатньо закінченою, щоб справити враження на глядачів, до пошуку і виготовлення костюмів і декорацій.