foto_2012-01-07_kamerton

3-5 січня 2014 в Палаці студентів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбудеться III Міжнародний музичний фестиваль-конкурс інструментального мистецтва «Чарівний камертон», який проходить за підтримки ректора університету професора Л.Л.Товажнянського, а також Первинної профспілкової організації студентів НТУ «ХПІ».

Даний фестиваль третій рік поспіль відкриває новий сезон концертів та заходів Палацу студентів НТУ «ХПІ». Він націлений на популяризацію дитячої та молодіжної творчості, активізацію потенціалу підростаючого покоління, творчий обмін та зміцнення контактів між студентами різних вузів, а також сприяє естетичному та інтелектуальному розвитку дітей та студентської молоді.

Конкурс проводиться за двома номінаціями: інструментальні ансамблі (ансамблі скрипалів, ансамблі бандуристів, ансамблі гітаристів та інші); самодіяльні оркестри (духові, народних інструментів, камерні) в різних вікових категоріях. У якості журі запрошені заслужені діячі культури та мистецтв, провідні представники інструментальних жанрів України.

Програма фестивалю:

3 січня:

17:00 Урочисте відкриття фестивалю.

17:30 Концерт.

18:30 Жеребкування учасників.

4 січня:

9:00 Конкурс.

19:00 Підведення підсумків, аналіз конкурсних робіт.

5 січня:

12:00 Гала-концерт, нагородження переможців та учасників фестивалю.

16:00 Від'їзд учасників фестивалю.