Управління по співпраці з країнами СНД і Балтії готується до проведення студентської Олімпіади НДУ ВШЕ в зарубіжних країнах. Протягом вже декількох років НДУ ВШЕ проводить Олімпіаду для студентів і випускників вузів (далі - Олімпіада) за наступними напрямками: бізнес- інформатика, сходознавство, журналістика, культурологія, міжнародні відносини, політологія, філологія, філософія, програмна інженерія, математика, електроніка та наноелектроніка, конструювання та технологія електронних засобів та ін.

Олімпіада проводиться як на території Російської Федерації, так і за її межами - в країнах СНД і Балтії. В Олімпіаді можуть брати участь студенти, що завершують навчання за напрямами бакалаврату та програмами специалітету, а також студенти магістратури вузів будь-якої країни, незалежно від громадянства і місця проживання.

Проведення Олімпіади здійснюється в один етап в очному форматі у всіх країнах одночасно - 15 лютий 2014 року. Реєстрація учасників проводиться з 1 грудня 2013 року по 14 лютого 2014 на сторінці Олімпіади: http://olymp.hse.ru/ma

Участь в Олімпіаді є вільною і безкоштовною!

Переможці Олімпіади з числа студентів і випускників вузів отримують право бути зарахованими на безкоштовне навчання в нашому університеті на програми магістратури, що відповідають профілю Олімпіади, без вступних випробувань.

Детальна інформація про проведення студентської Олімпіади розміщена на сайті: http://olymp.hse.ru/ma.