13 квітня 2014 на кафедрі Міжкультурної комунікації та іноземної мови відбулася щорічна студентська конференція з міжкультурної комунікації. Свої роботи представили студенти 3 курсу БФ факультету, які навчаються за спеціальністю "Менеджмент ЗЕД".

4cCA2jgyY64

Ця конференція є підсумком лекційного курсу "Міжкультурна комунікація", який читають викладачі кафедри Волкова Н.Г. і доцент Ларченко В.В. Ця дисципліна дозволила студентам розширити горизонти знань і побачити, як важливо розуміння різниці культур як на побутовому рівні, так і в сфері бізнесу та ділового спілкування. Виступаючі представили свої презентації на такі актуальні теми, як "Міжкультурний конфлікт і шляхи його дозволу", "Робота віртуальних команд", "Гендер в міжнародній діловій комунікації", "Культури високого і низького контексту", "Міжнародні ділові переговори", "Реклама як один з аспектів міжкультурної комунікації "і т.д.

xDiB5khxpHM

Традиційним для подібної конференції був інтерес як самих виступаючих, так і викладачів кафедри, і жвава дискусія про міжкультурну трансформацію ідентичності в епоху глобалізації, про глобалізацію мови та вплив англійської мови на розвиток інших мов. Також обговорювалися питання міжнародного бізнесу та міжнародного маркетингу в розрізі міжкультурної комунікації. Студенти ділилися своїми враженнями про різницю культур, розбіжності в невербальній комунікації і про ті міжкультурні конфлікти, учасниками яких їм довелося одного разу побувати, а також розглянули шляхи вирішення цих ситуацій