13 жовтня 2014 в рамках реалізації інтерактивної студентської навчальної гри з вирішення викликів від інноваційних підприємств «THE IDEAS MARKET» відбудеться Тренінговий день проекту TEMPUS INNOLAB в НТУ «ХПІ».

Програма буде складатися з семінарів-тренінгів: «Відкриті інновації» та «Креативне мислення», також відбудеться презентація можливостей Спеціалізованого навчального середовища THE IDEAS MARKET (http://ideas.innolab.kh.ua).

З вами будуть працювати досвідчені викладачі-тренери: Ольга Савченко, професор кафедри організації виробництва та управління персоналом, Аліна Зайцева, представник НВП «Хартрон-Експрес ЛТД», Ольга Антонець, доцент кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту, Роман Нестеренко, координатор «Бюро розвитку підприємництва» економічного факультету.

Місце та час проведення, 13.10.2014 (Понеділок) з 12.00 до 16.00 у аудиторії 1001 У1 (кафедра організації виробництва та управління персоналом).

ЗАПРОШУЮТЬСЯ УЧАСНИКИ ГРИ ТА ВСІ БАЖАЮЧІ.

Функціонування THE IDEAS MARKET і його інформаційне насичення, а також навчально-методичні матеріали, довідники та навчальні програми сприяють розвитку креативного, інноваційного мислення у студентів. Платформа розроблена фахівцями з Великобританії, Греції та Естонії в рамках проекту Tempus "INNOLAB", що фінансується Європейською Комісією.

Довідка:

З 1 жовтня 2012 року в рамках програми TEMPUS, НТУ «ХПІ» спільно з університетами-партнерами виконує міжнародний проект «INNOLAB - Інноваційні лабораторії: використання відкритих інноваційних платформ для навчання підприємництву та розкриття інноваційного потенціалу університетів у постсоціалістичних країнах».

Консорціум учасників включає: Бредфордський Університет, Великобританія (координатор проекту); Університет Аристотеля в м. Салоніки, Греція; Талліннський технологічний університет, Естонія; Ужгородський національний університет, Україна; Національний університет «Києво-Могилянська академія», Україна; Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Україна; Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України; Бізнес-інкубатор Тернопільщині, Україна; Гродненський державний університет ім. Янки Купали, Білорусь; Полоцький державний університет, Білорусь.