13 жовтня 2014 року в НТУ «ХПІ» пройшов Тренінговий день проекту TEMPUS INNOLAB.

общ

Підставою для його проведення стала реалізація інтерактивної студентської навчальної гри з вирішення викликів від інноваційних підприємств «THE IDEAS MARKET». В заході взяли участь студенти 3-5 курсів факультету економічної інформатики та менеджменту і економічного факультету.

Аліна Зайцева, представник НВП «Хартрон-Експрес ЛТД», ознайомила студентів з особливостями діяльності інноваційного підприємства, мотивувала студентів власним прикладом та визначила основні виклики, які стоять перед підприємством у сучасних умовах.

зайцева

Ольга Савченко, професор кафедри організації виробництва та управління персоналом  провела тренінг «Відкриті інновації».

савченко

Ольга Антонець, доцент кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту відкрила особливості формування та активізації креативності у семінарі «Креативне мислення».

антонець

Роман Нестеренко, координатор «Бюро розвитку підприємництва» економічного факультету презентував можливості Спеціалізованого навчального середовища THE IDEAS MARKET .

нестеренко

В інтерактивній студентській навчальній грі «THE IDEAS MARKET» взяли участь 58 студентів які подали 26 ідей для НВП «Хартрон-Експрес ЛТД». На етапі інвестування студентами оцінено та проінвестовано 18 проектів. Лідерами стали ідеї Карини Молчанової, Анастасії Серединої, Дениса Чепурного, Валерії Бочарової, Марії Осташевської та Дмитра Склємова.

общ2

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ГРИ!


Репортаж з INNOLAB TRAINING DAY

Видео