В стінах Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Духовно-моральні основи і відповідальність особистості в долі людської цивілізації», організаторами якої виступили: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

DSC_8060

Протягом 15 років в НТУ «ХПІ» було проведено більше 80 конференцій, присвячених питанням гуманізації та гуманітаризації освіти.

Робота цієї конференції проходила у дев’яти секціях за напрямами: Психолого-педагогічні аспекти формування духовно-моральнісних основ гуманітарно-технічної еліти, спадкоємність історичного досвіду як фактор соціального прогресу, соціальна відповідальність бізнесу та інше. В конференції взяли участь представники вищих навчальних закладів України, делегації фахівців із Польщі та Словаччини, також були представлені доповіді із 9 країн світу.

DSC_8028

«Всебічний розвиток особистості – це не тільки формування професійних компетенцій, а й духовно-моральне виховання. Ми зберігаємо традиції нашої науки і, звичайно ж, обговорюємо шляхи розвитку нашого майбутнього. Виховання професіоналізму і відповідальності майбутніх фахівців – найважливіше завдання вищих навчальних закладів. Вважаю, що конференція внесе свій вклад в реалізацію концепції формування гуманітарно-технічної еліти, її духовно-морального виховання, бо духовний розвиток взаємопов'язаний з розвитком відповідальності», – відзначив проректор НТУ «ХПІ» Олександр Романовський.

DSC_8005