20 лютого 2015 в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулась зустріч студентів Машинобудівного факультету 1990 року випуску.

DSC_0491

Випускники мали можливість пройти по давно знайомим аудиторіям, корпусам і алеям університету, поспілкуватися один з одним та викладачами, поділитися своїми досягненнями, переглянути документальне кіно про історію вузу і відвідати з екскурсією нову технічну бібліотеку НТУ «ХПІ». Серед випускників на зустрічі були присутні: Магомед Гасанов, проф. каф. технології машинобудування та металорізальних верстатів; Василь Іващенко, начальник відділу постачання НТУ «ХПІ»; Олександр Крохмальов, к.т.н. доц. каф. зварювання; Вікторія Любицька, заст. директора об'єднаного інженерного центру УПЕК; Микола Мельник, заступник голови правління публічного акціонерного товариства «Харківський механічний завод».

DSC_048811

З привітальною промовою звернувся проректор НТУ «ХПІ» Леонід Товажнянський, розповівши про зміни, прориви, успіхи та перемоги університету, які відбулись в ньому за останні роки і про плани святкування майбутнього 130-річного ювілею харківського Політеху.

«В Україні всього 10 університетів, заснованих у XIX столітті, і всі вони міцно займають ключові місця в національних та міжнародних рейтингах вищих навчальних закладів. Мені приємно відзначити, що НТУ «ХПІ» в них завжди займає лідируючі позиції. Харківський політехнічний завжди пишався своїми випускниками. Багато з них стали видатними вченими, професорами, конструкторами, керівниками та міністрами. За весь час роботи я не зустрів жодної людини, яка б пошкодувала, що пов'язала свою долю з Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут». Всі наші випускники гідно несуть по життю звання Політехнік і прославляють свою альма-матер не тільки в Україні, але й в усьому світі », - зазначив Товажнянський.

DSC_0562111