Паша

 У найближчу п'ятницю, 2 жовтня, керівник Управління розробок веб-проектів «1+1 медіа» Павло Педенко виступить в НТУ «ХПІ». Презентація буде присвячена майбутньому ЗМІ з точки зору технологій та можливостям реалізації свого потенціалу в цьому напрямку.

На зустрічі можна буде обговорити світові тенденції у сфері медіа та нові технологічні рішення, без яких неможливо уявити сучасні ЗМІ.

Крім того, Павло розповість про проект Future Media Lab, завдяки якому кожен студент може стати автором ідеї, для втілення якої «1+1 медіа» надасть всі необхідні ресурси. Найактивніші студенти, які відвідають зустріч, отримають вхідні квитки на Media Hack Weekend — найбільший хакатон в Україні від «1+1 медіа».

Головним завданням хакатона — пошук інноваційних рішень для розвитку ринку медіа-комунікацій, а також втілення їх у життя. Взяти участь у хакатоні зможе кожен, хто хоче приєднатися до створення майбутнього медіа, правильно вести бізнес або успішно презентувати власний стартап: програмісти, дизайнери, фахівці у сфері комунікацій, менеджери, підприємці та інші професіонали.

Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч з керівником проекту Future Media Lab Павлом Педенком, яка відбудеться в бібліотеці НТУ «ХПІ» (63 аудиторія) о 10.25.

 

logo Довідка:

Група «1+1 медіа» — один з найбільших медіахолдингів України. До його складу входять 8 телеканалів: «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «1+1 International», «УНІАН ТБ», «Ukraine Today» та «Бігуді».