Про відділ

Про навчальний відділ

Загальні положення

Навчальний відділ є підрозділом університету, який планує та організує управління навчальною роботою, здійснює контроль за якістю та ефективністю навчального процесу, а також веде облік та звітність з питань навчально-методичної роботи.

У своїй діяльності навчальний відділ керується Законами України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, «Про мови» та іншими законодавчими і нормативними актами, наказами МОН України стосовно вищої освіти, Статутом університету, наказами ректора.

Відділ безпосередньо підпорядковується безпосередньо ректору університету.

Відділ створений у відповідності зі Статутом університету.

Працівники відділу є учасниками навчально-виховного процесу.

Навчальний відділ працює на підставі положення, що введено в дію наказом № 347 ОД від 17.07.2018 року.

Основні завдання навчального відділу

  1. Організація навчального процесу в університеті на рівні, що забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців, які володіють глибокими науково-теоретичними знаннями та практичною підготовкою.
  2. Планування, організація і контроль поточного навчального процесу в університеті.
    Удосконалення системи навчального процесу з підготовки фахівців на підставі законодавчих та нормативних актів про освіту в Україні.
  3. Координація роботи інститутів, кафедр та інших підрозділів університету із забезпечення навчального процесу.
  4. Здійснення систематичного контролю за своєчасною підготовкою і станом виконання планової обліково-звітної документації факультетів, інститутів і кафедр з навчальних питань, виконання розкладів навчальних занять та розкладів екзаменаційних сесій.
    Аналіз ходу навчального процесу, поточного та семестрового контролю успішності студентів.
  5. Облік і контроль виконання навчального навантаження професорсько-викладацького складу кафедр.
  6. Опрацювання і підготовка різних інструктивних матеріалів, спрямованих на удосконалення навчального процесу.

Функції навчального відділу

Планування навчального процесу

  • Організація виконання навчальних планів і програм. Участь у плануванні кількості груп на курсах факультетів і інститутів.
  • Участь у роботі по складанню факультетами та інститутами навчальних планів і графіків навчального процесу, розкладу навчальних занять та екзаменів.
  • Розробка плану заходів з підготовки університету до нового навчального року з навчальних і навчально-методичних питань.
  • Планування, розподіл і контроль за раціональним використанням аудиторного фонду для проведення навчальних занять.
  • Підготовка матеріалів до річного звіту про діяльність університету з питань навчального процесу.
  • Підготовка проекту відповідей на листи з питань навчальної та організаційної роботи.
  • Участь у складанні та реалізації планів підвищення кваліфікації науково-педагогічного складу університету і контроль за їх виконанням.

Контроль за навчальним процесом

  • Контроль за ходом навчального процесу і аналіз результатів семестрового контролю, оформлення звітів з цих питань.
  • Аналіз успішності студентів.
  • Контроль за виконанням деканатами, дирекцією інститутів і кафедрами навчальних планів, програм нормативних курсів.
  • Контроль за ходом захисту дипломних робіт і складанням державних екзаменів.
  • Контроль за виконанням, наказів, розпоряджень, інструкцій і листів Міністерства освіти і науки України, рішень ради ректорів, ради університету, наказів ректора університету з питань організації, забезпечення і проведення навчального процесу.

Контроль навчальної і навчально-методичної роботи кафедр

  • Контроль за плануванням і виконанням навчального навантаження професорсько-викладацьким складом кафедр.
  • Контроль за станом навчально-методичної документації на кафедрах, факультетах. Контроль за трудовою дисципліною викладачів, студентів, організація періодичних контрольних перевірок відвідувань навчальних занять студентами.
  • Контроль за ходом ліквідації студентами академічних заборгованостей.
  • Контроль за роботою навчальних лабораторій і кабінетів.
  • Облік погодинної оплати праці викладачів та контроль за звітністю з цього питання.
    Контроль за виконанням індивідуальних планів роботи викладачів.

Організаційна робота

  • Проведення виробничих нарад з метою координації поточної роботи з питань організації та контролю навчального процесу.
  • Забезпечення факультетів, інститутів, кафедр документацією з планування, обліку і звітності з навчального процесу.
  • Підготовка проектів наказів і розпоряджень ректора університету з організації навчального процесу, здійснення контролю за їх виконанням, підготовка відповідних матеріалів для розгляду на раді університету, ректораті і оперативних нарадах.
  • Облік погодинної оплати праці викладачів та контроль за звітністю з цього питання.
    Замовлення, отримання дипломів та студентських квитків.

Акредитація освітніх програм

Акредитація освітньо-професійної програми “Мікроелектроніка енергоефективності та електронний захист”

Акредитація освітньо-професійної програми “Мікроелектроніка енергоефективності та електронний захист” Загальні дані Галузь знань: 17 – Електроніка, автоматизація та електронні комунікації Спеціальність: 176 – Мікро- та наносистемна техніка Освітній рівень: Магістр Освітня кваліфікація: магістр з имікро- та наносистемної техніки Розміщення: Навчальний відділ ОПП “Мікроелектроніка енергоефективності та електронний захист” Відомість самоаналізу Наказ про призначення експертної групи Програма візиту […]

0 comments

Акредитація освітньо-професійної програми “Адміністративний менеджмент”

Акредитація освітньо-професійної програми “Адміністративний менеджмент” Загальні дані Галузь знань: 28 – Публічне управління та адміністрування Спеціальність: 281 – Публічне управління та адміністрування Освітній рівень: Магістр Освітня кваліфікація: магістр публічного управління та адміністрування  Розміщення: Навчальний відділ ОПП “Адміністративний менеджмент” Відомість самоаналізу Наказ про призначення експертної групи Програма візиту експертної групи Відкрита зустріч з експертами Висновки експертів […]

0 comments

Акредитація освітньо-професійної програми “Прикладна фізика та наноматеріали для енергетики, медицини, радіоелектроніки та телекомунікацій”

Акредитація освітньо-професійної програми “Прикладна фізика та наноматеріали для енергетики, медицини, радіоелектроніки та телекомунікацій” Загальні дані Галузь знань: 10 – Природничі науки Спеціальність: 105 – Прикладна фізика та наноматеріали Освітній рівень: Магістр Освітня кваліфікація: магістр прикладної фізики та наноматеріалів  Розміщення: Навчальний відділ ОПП “Прикладна фізика та наноматеріали для енергетики, медицини, радіоелектроніки та телекомунікацій” Відомість самоаналізу Наказ […]

0 comments

Акредитація освітньо-професійної програми “Прикладна фізика та наноматеріали для енергетики, медицини, радіоелектроніки та телекомунікацій”

Акредитація освітньо-професійної програми “Прикладна фізика та наноматеріали для енергетики, медицини, радіоелектроніки та телекомунікацій” Загальні дані Галузь знань: 10 – Природничі науки Спеціальність: 105 – Прикладна фізика та наноматеріали Освітній рівень: Бакалавр Освітня кваліфікація: бакалавр прикладної фізики та наноматеріалів Розміщення: Навчальний відділ ОПП “Прикладна фізика та наноматеріали для енергетики, медицини, радіоелектроніки та телекомунікацій” Відомість самоаналізу Наказ […]

0 comments

Акредитація освітньо-професійної програми “Облік, аудит і оподаткування”

Акредитація освітньо-професійної програми “Облік, аудит і оподаткування” Загальні дані Галузь знань: 07 – Управління та адміністрування Спеціальність: 071 – Облік і оподаткування Освітній рівень: Бакалавр Освітня кваліфікація: бакалавр обліку та оподаткування Розміщення: Навчальний відділ ОПП “Облік, аудит і оподаткування” Відомість самоаналізу Наказ про призначення експертної групи Програма візиту експертної групи Відкрита зустріч з експертами Висновки […]

0 comments

До списку усіх акредитацій>>