З метою забезпечення широкого доступу до інформації щодо можливостей участі студентської, освітянської та наукової спільноти Харківщини у Програмі імені Фулбрайта в Україні (далі Програма)       12 квітня 2019 р. буде проведено Інформаційний день Програми та презентація щорічних конкурсів.

У рамках Інформаційного дня Програми заплановано робочу зустріч керівників закладів вищої освіти, керівників академічних наукових установ Харківщини з п. Мартою Коломієць, директором Програми.

Захід відбудеться за адресою: м. Харків, майд. Свободи, 4, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, гол. корп., 4 поверх, зала засідань Вченої Ради; з 10.30 до 12.30.

Також запрошуємо професорсько-викладацький склад вашого навчального закладу, представників Ради молодих вчених, науковців, студентів, спеціалістів у сфері міжнародних зв’язків взяти участь в Інформаційному дні та презентаційних семінарах і сесіях Програми.

Захід відбудеться за адресою: м. Харків, майд. Свободи, 6, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, північний корп., 1 пов., колонна зала; з 10.00 до 16.30.

Реєстрація у заході доступна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdv6L-fZojjGePFj7HUXkR4K3NuApP3RhyL6LPSYyPA47TqFw/viewform