З 21 по 30 серпня в Сан-Паулу (Бразилія) відбудеться інтенсивний курс «Наукова дипломатія та інноваційна дипломатія» (Innscid SP – Innovation and Science Diplomacy School), який фінансується програмою «Школа передової науки Фонду досліджень Сан-Паулу (FAPESP)».

Курс організовує Інститут міжнародних відносин Університету Сан-Паулу в партнерстві з Інститутом передових досліджень Університету Сан-Паулу. В школі будуть представники приватного сектору, уряду, університетів та міжнародних організацій для висвітлення випадків і тем наукової дипломатії та інновацій.

На конкурсній основі в курсі зможуть брати участь аспіранти будь-якої національності і області дослідження. Школа фінансуватиме прибуття 40 національних учасників та 40 іноземних учасників, покриваючи вартість авіаквитків (економ-класу) та витрати на проживання.

Запис буде проводитися з 20 квітня по 5 травня, а оголошення вибраних відбудеться 15 травня. Форму заявки, а також додаткову інформацію про школу та процес подання заявки можна знайти на веб-сайті: https://innscidsp.com/em, де буде опублікована програма курсу.

Серед необхідних документів треба мати:

навчальний план, мотиваційний лист для участі в школі та поточна дослідницька область кандидата.

Питання щодо курсу можуть бути направлені на електронну пошту: innscidsp@usp.br 

Наталья Король     Посольство Бразилії в Україні