Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації інформує вас, що в українській Вікіпедії стартував конкурс статей «Жінки у STEM (Science, Technology,  Engineering and Mathematics)». Як в Україні, так і по всьому світу, точні науки, технології та інженерія залишаються стереотипно «чоловічими»: кількість жінок у цих галузях значно менша за кількість чоловіків, а досягнення жінок у STEM не завжди достатньо  висвітлюються в інформаційному полі.

Прагнучи виправити цю ситуацію ГО «Вікімедіа Україна» разом із Фондом ООН в галузі народонаселення проводять конкурс статей «Жінки у STEM».  У рамках Конкурсу організатори запрошують усіх охочих писати та покращувати статті про жінок у точних і природничих науках, технологіях та інженерії в україномовному розділі Вікіпедії.

Конкурс триватиме з 01 по 30 червня 2019 р. Переможцями стануть учасниці та учасники, які створять або покращать найбільшу кількість якісних статей. Обрати тему для написання можна на сторінці Конкурсу або запропонувати свою. Автори найбільш  якісного внеску в рамках Конкурсу отримають цінні призи від організаторів, активні учасники – заохочувальні призи та сувеніри. Окремі призи отримають переможці спец номінацій, які організатори оголосять додатково.

Сторінка конкурсу:  http://stem.wikimedia.org.ua.
Регламент:  https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=3105797
Довідка Вікіпедії: https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=3069052
Контакти оргкомітету:  stem@wikimedia.org.ua.