Спілка ректорів вищих навчальних закладів України та Міжнародний благодійний Фонд за підтримки Міністерства освіти і науки України і Міністерства науки і вищої  освіти Республіки Польша та під почесним патронатом Фундації польських ректорів – Інституту суспільства знань запрошують взяти участь у продовженні проекту «Інноваційний університет та лідерство. Фаза V: Інтердисциплінарність та міжгалузевість і стратегії розвитку університету».

На п’ятій фазі проект буде спрямовано на підготовку двох груп академічних лідерів, що мають бажання та здатні впроваджувати сучасні інтердисциплінарні, трансдисциплінарні, міжгалузеві освітні та освітньо-наукові програми в практики україської вищої школи (7 – 31 жовтня 2019 група I), орієнтовані на вивчення польського досвіду та конструювання стратегічних програм розвитку українських університетів (4 – 29 листопада 2019р. група J) і передбачає інтенсивне тренінгове навчання в Україні та Польщі та підготовку й реалізацію відповідних ідивідуальних мікропроектів.

До участі в проекті запрошуються активні та перспективні представники академічної спільноти, молоді дослідники та керівники підрозділів університетів, лідери освітніх громадських та професійних організацій, представники мас- та соціальних медіа.

Участь у проекті для групи I передбачає курс тренінгів, візитів та консультацій, які пройдуть на базі Варшавського та Ягеллонського університетів в період з 7 по 31 жовтня 2019 р.  Підтверджуючи свою участь у проекті, учасники погоджуються на перебування в Республіці Польща впродовж цього періоду.

Участь у проекті для групи J передбачає курс тренінгів, які пройдуть на базі Варшавського та Ягеллонського уіверситетів з 4 по 29 листопада 2019 р. Підтверджуючи свою участь у проекті, учасники погоджуються на перебування в Республіці Польща впродовж цього періоду.

В рамках проекту передбачені консультації з експертами та дистанційна робота над міні-проектами впродовж грудня 2019 р. – травня 2020 р., що мають на меті вивчення та впровадження розноманітних сучасних інтердисциплінарних, трансдисциплінарних, міжгалузевих освітніх та освітньо-наукових програм та конструювання стратегічних програм розвитку українських університетів.

Підсумкова конференція, на якій учасники проекту представлятимуть свої міні-проекти, буде організована в червні 2020 року у Києві.

Претенденти на участь в обох групах мають в період до 21 липня 2019 року (до 18.00) надіслати електронною поштою на адресу Міжнародного благодійного Фонду «Міжнародний фонд досліджень освітньої политики” (електронна адреса – finikov@edupolicy.org.ua) свої заявки на участь в проекті.

Заявка має містити:

  • СV кандидата українською та англійською мовами (з обов’язковим зазначенням своїх службових та особистих електронних адрес та телефонів)
  • Мотиваційний лист українською та англійською мовами (з визначенням групи, на участь в якій претендує кандидат, та напряму майбутнього мікропроекту)
  • Інформацію про особи чи особу, що рекомендує кандидата (прізвище, ім‘я, по-батькові, місце праці та посада, електронна адреса та контактний телефон, дані інституції/ЗВО, що рекомендує кандидата) та скан рекомендаційного листа/листів.
  • Рекомендацію/рекомендації, які мають бути надіслані з електронної адреси особи, яка їх надала (можуть бути українською, англійською чи польською мовами).

а також

Заповнити анкету  за посиланням: https:/goo.gl/forms/SQje13Iob8giydgL2

 Відбір учасників проекту буде здійснено на конкурсній основі організаторами проекту української та польської сторони.