Нагадуємо що до 1 листопада 2019 року Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program – cтипендії на проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців:

http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

Серед переможців 2019-2020 року, які щойно розпочали дослідницький рік у США, цього року є тільки молоді науковці з Києва та Львова. Сподіваємось знайти майбутніх учасників програми в інших містах, у Ваших університетах.

Будемо вдячні за Вашу підтримку й поширення інформації серед Ваших колег.

Зверніть увагу Ваших колег, що у конкурсі можуть брати участь не тільки дослідники, але й викладачі, що планують розробляти нові курси, досліджувати нові методики викладання. Ми приймаємо заявки від молодих спеціалістів, які не обов’язково працюють в академічному середовищі – серед фіналістів є музейні працівники, журналісти, інженери, соціологи, діячі мистецтва, працівники громадських організацій тощо. Важливо, щоби конкурсна заявка містила дослідницьке завдання.

Конкурсні напрямки охоплюють гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни. Виключенням є тільки бізнес-сфера.

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО)

Про фіналістів  програми  Fulbright Research and Development Program – на сторінках наших фулбрайтівських вісників:https://issuu.com/fulbright-ukraine/docs/frdp_2018-19

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні.

Institute of International Education • Kyiv Office

20 Esplanadna Street • Suite 904

Kyiv, Ukraine 01001

Tel +38(044)287-0777

Додаток

Bulletin_2017-18_students_frdp_UA