«Європейська ліга професійного розвитку» разом Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків  організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I – IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща.

Дати стажування: з 09 березня по 03 квітня 2020 року.

В результаті стажування, кожний учасник зможе оволодіти новими знаннями та здобути навички по розробці навчально-методичних матеріалів з застосуванням новітніх інноваційних методів, беручи за основу європейські моделі та методики викладання матеріалів. Учасники будуть мати можливість отримати досвід викладання на базі Економічного університету у Кракові та можливість впровадження отриманих знань у своєму навчальному закладі в подальшому.

Економічним Університетом у Кракові кожному учаснику після проходження стажування буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю  120 годин.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://elpd.com.ua/stazhuvannya-uek-2020/

Додаткова інформація за телефоном:

<tel:+38073 0332797> <tel:+38063 3339152> (Панкратова Ольга)

Національний технічний університет Харківський політехнічний інститут