Інформуємо, що відповідно до Статті 1 Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 рр., словацька сторона готова прийняти:

–  до 5 студентів на часткове навчання до закладів вищої освіти (терміном до 10 місяців)

–  до 3 студентів 5 курсу за спеціальністю «Словацька мова» (терміном до 5 місяців)

– до 5 стажистів та докторантів/аспірантів (з метою викладання лекцій або науково-дослідних робіт для викладачів університету із загальним терміном перебування до 10 місяців.

– до 5 осіб для участі у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2020 року (Stadia Academeca Slovaca).
Заявки приймаються до 10 квітня 2020 року
Детальніша інформація на сайті https://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-for-20202021/

Словацька Республіка забезпечує українським громадянам:
– безкоштовне навчання
– виплату стипендії у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
– проживання у студентських гуртожитках.
МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії).
Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна
Міністерство освіти і науки України
Головне управління міжнародного співробітництва
У електронному форматі скановані PDF-документи необхідно надіслати на електронну адресу  scholashipsmon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2020»
Лист МОН України 1_9-74