Відкрита реєстрація через Google-форму на презентацію програми стипендій Chevening від Уряду Великої Британії

Дата та час проведення: 29 вересня, о 16:00

Формат: онлайн, платформа Zoom Як долучитися: реєстрація через Google-форму https://bit.ly/35TuihB  до 12:00 29 вересня 2020 р. Після вказаного часу на електронні адреси будуть надіслані посилання для зустрічі.

Орієнтовна кількість учасників: 20-30 осіб

Організатори: Посольство Великої Британії в Україні, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Спікер заходу: Юлія Кондрушенко, фахівець з управління проєктами та навчальними програмами Посольства Великої Британії в Україні.

Довідка: Британські урядові стипендії Чівнінг (Chevening Scholarships) є одними з найпрестижніших нагород для навчання в Сполученому Королівстві. В Україні програма діє  30 років, а освіту в британських університетах вже отримали більше 400 амбітних українців. Програма налічує понад 50 000 стипендіатів по всьому світу. Стипендія не має вікових та галузевих обмежень, орієнтована на амбітних лідерів та молодих професіоналів.

Успішні кандидати визначаються шляхом конкурсного відбору. Кандидатів оцінюють згідно лідерських якостей, професійних досягнень, академічних кваліфікацій та володіння англійською мовою. Перевага надаватиметься амбітним кандидатам, які мають лідерський потенціал та намір впроваджувати зміни і робити внесок в організаційний розвиток.

Вимоги:

— вища освіта (мінімум бакалавр);

— знання англійської мови (більшість британських університетів вимагають 6,5 балів з іспиту IELTS, дійсний сертифікат);

— наявний досвід роботи від 2 років.

Стипендія Chevening покриває: навчання переважно на однорічних магістерських програмах у Великій Британії, проживання, переліт та витрати на візу. Після завершення навчання стипендіати зобов’язані повернутись до Україні щонайменше на 2 роки.

У разі виникнення конкретних питань можна звертатися в НТУ «ХПІ» до начальника відділу міжнародних зв’язків Гончарова Олександра Андрійовича (кім. 24 ректорського корпусу)

Більше інформації у додатках

 Презентація Chevening_План заходу_02-1