Запрошуємо студентів взяти участь в Міжнародному конкурсі  студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021» за напрямом “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка”.

Метою конкурсу є розширення міжнародних зв’язків і залучення студентів до співпраці в наукових дослідженнях.

Участь в конкурсі безкоштовна.

Конкурс проводиться Одеською національною академією харчових технологій за погодженням з Міністерством освіти і науки України.

Участь в конкурсі дистанційна, представлення своїх робіт учасники проводять за допомогою сучасних комп’ютерних програм для телеконференцій (наприклад, ZOOM).

Щоб взяти участь в «Black Sea Science 2021», необхідно заздалегідь зареєструватися на http://pk.onaft.edu.ua/iscregister/index.php?route=registerі до 01 лютого 2021 року та надіслати в електронному вигляді на адресу autoblacksea@gmail.com <mailto:autoblacksea@gmail.com> конкурсну роботу на англійській мові і відомості про авторів (при цьому у відповідь буде вислано підтвердження про отримання матеріалів).

Всі учасники та керівники проектів отримають сертифікати, переможці – дипломи та цінні призи (надані спонсорами – IT фірмами України). Причому в видаваних журнальних статтях студенти і їх керівники виступають рівноправними співавторами (https://www.onaft.edu.ua/news/number/1937).

Для інформації висилаємо офіційне запрошення, додаткові відомості – на офіційному сайті конкурсу http://isc.onaft.edu.ua/, вимоги до учасників і робіт – http://isc.onaft.edu.ua/vimogi/.

Мовами конкурсу є англійська та українська, роботи подаються англійською мовою (до 15 сторінок).

При виникненні питань прохання зв’язуватися з оргкомітетом по електронній пошті autoblacksea@gmail.com

Всі матеріали, що прийдуть і будуть прорецензовані за напрямом “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка”, будуть видані в збірнику, який вийде в ОНАХТ і буде виставлений в репозитарії академії (https://card-file.onaft.edu.ua/handle/123456789/13406), кращі роботи будуть безкоштовно видані в журналі «Central European Researchers Journal» (Словаччина, http://ceres-journal.eu/events) або в журналі «Automation оf Technological аnd Business Processes»  https://www.atbp.onaft.edu.ua/en/site/page/journal). Фотогалерея конкурсу: http://isc.onaft.edu.ua/2020-3/

Відгуки про конкурс: http://isc.onaft.edu.ua/reviews/

Додатки:

Посилання на конкурс Black Sea Science в Інтернеті