Інформуємо про стипендіальну програму для студентів, які б хотіли навідатись до Університету прикладних наук Каринтії (Австрія) з метою навчання протягом одного або двох семестрів.

Важливі факти:

Крайній термін для отримання стипендії – 01 березня 2021 року

Інформацію щодо стипендії ви можете знайти на наступному сайті: www.grants.at (будь ласка, надрукуйте у графі «Name» (Ім’я) «Ernst Mach» (Ернст Мах) і оберіть варіант «Ernst Mach Grant for studying at an Austrian university of applied sciences (Fachhochschule)» (Грант Ернста Маха для навчання в австрійському університеті прикладних наук) або прогляньте PDF-файл у вкладенні.

Для того, щоб подати заявку, студенту потрібно зареєструватися а базі даних www.scholarship.at , де він/вона має надати відповіді на деякі запитання, а також завантажити певні документи. Вам слід заздалегідь продумати відповіді та підготовити документи!

Працівники відділу міжнародних зв’язків Університету прикладних наук Каринтії зорієнтують кожного окремого студента в тому, як слід подати заявку на отримання стипендії ім. Ернста Маха, однак студенти мають так само виділити час та докласти зусиль, щоб заповнити заявку.

Будь ласка, зауважте, що студентам необхідне Підтвердження від Університету прикладних наук Каринтії того, що він/вона має намір стати студентом по обміну в цьому університеті. Для того, щоб отримати це Підтвердження, студент має подати заявку на участь у програмі обміну та дотримуватись процедури, що викладена за цим посиланням: https://www.fh-kaernten.at/en/international/incoming-exchange-students

Крайній термін для подачі заявки – 15 грудня 2020 року

Університет прикладних наук Каринтії формує лист про зарахування студентів протягом двох тижнів.

Якщо у Вас виникнуть питання, неодмінно звертайтеся з ними до мене або моїх колег за наступною адресою: international@fh-kaernten.at

Monika Auinger, MSc.

International Relations Office
Junior Researcher for Nature Conservation and Sustainability

Fachhochschule Kärnten
Carinthia University of Applied Sciences
Europastraße 4
9524 Villach / St. Magdalen, Austria
T: +43 (0)5 90500-7041

m.auinger@fh-kaernten.at
www.fh-kaernten.at

Більше інформації в додатках:

FOL_100x210_CUAS_Ernst_Mach_Stipendium_2019-07-03_DRUCK

Кроки та інформація для студентів