Національний Еразмус+ офіс в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv запрошують Вас приєднатись 26 квітня 2021 р. до «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – SOUTH-EAST» щодо можливостей навчання, викладання, практики та стажування в провідних європейських університетах в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+. Захід відбудеться за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Євродеск Україна,  Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти та випускниками Програми Еразмус Мундус.

Під час заходу Ви дізнаєтесь:

 • Про Програму ЄС Еразмус+
 • Про безкоштовні індивідуальні можливості мобільності саме для Вас
 • Поради та рекомендації щодо успішної участі в конкурсах
 • Історії успіху українців-учасників мобільності

Що?  «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – SOUTH-EAST»

Коли? 26 квітня 2021 р., 15:00 – 18:00

Де? Он-лайн на плафтормі Zoom (500 учасників). Всі матеріали та відеозапис будуть розміщені на сайті НЕО в розділі Новини після проведення заходу.

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі відкрита до 24.04 (12:00). Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на е-пошту, вказану під час реєстрації до 25.04 (18:00).

Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Донецької, Луганської та Херсонської областей.

Звертаємо увагу – кожен захід складається з двох частин:

 1. Презентації спікерів
 2. Cпілкування в breakout rooms у Zoom з партнерами з відділів міжнародної співпраці провідних українських університетів та студентами-учасниками проєктів мобільності Еразмус+.

Спікери:

 • Представництво Європейського Союзу в Україні (10 хв.) (tbc)
 • Андрій ВІТРЕНКО, Заступник Міністра освіти та науки України (10 хв.)(tbc)
 • Марина ПОПАТЕНКО, Заступник Міністра молоді та спорту України (10 хв.)(tbc)
 • Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні (15 хв.)
 • Владислав ТАЯНОВСЬКИЙ, менеджер освітніх проєктів Erasmus Student Network Kyiv (20 хв.)
 • Наталія ШЕВЧУК, Національний координатор, Євродеск Україна (15 хв.)
 • Катерина ЖДАНОВА, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні (проєкт ЄС) (20 хв.)
 • Анна КОВБАСЮК, координатор Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps в Україні (20 хв.)
 • Випускник Спільної магістерської програми Еразмус Мундус (10 хв.)
 • Партнери з відділів міжнародної співпраці українських університетів (30 хв.)
 • Студенти-учасники програм обмінів Еразмус+ (30 хв.)

Мова: українська.

Контактна особа: Владислав Таяновський, менеджер ESN Kyiv, ukraine@esn.org

Запрошуємо долучитись та дізнатись більше про можливості Програми ЄС Еразмус+ відкриті саме для Вас!

До зустрічі в он-лайн просторі!

Додатково:

Еразмус+ – Програма Європейського Союзу, яка через підтримку навчання впродовж життя, працює задля освітнього, професійного та особистого розвитку громадян ЄС та поза його межами, у сферах освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Програма підтримує навчальну мобільність, інноваційні проєкти і партнерства співпраці організацій, розвиток політики та співробітництва. В конкурсах Програми можуть брати участь різні типи організацій. Індивідуальні можливості відкриті для різних груп населення, для молоді 13-30 років, без вікових обмежень: для молодіжних працівників, студентів і аспірантів, працівників закладів освіти, молодіжних організацій, представників державного, громадського, приватного сектору та інших.

Детальніше про Програму ЄС Еразмус+ на сайті та у мережі Facebook.

ESN Kyiv (Erasmus Student Network Kyiv) – це неприбуткова студентська організація, яка є частиною всеєвропейської мережі Erasmus Student Network, що працює на волонтерських засадах по принципу “Студенти допомагають студентам”. Ключові напрями роботи: підтримка іноземних студентів та організація їх перебування в Україні; промоція Програми ЄС Еразмус+ в Україні; залучення Еразмус+ алумні.

Детальніше про ESN Kyiv на сайті, Telegram чи у мережі Facebook.