Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича разом із Університетом економіки та права «КРОК», Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна впродовж 2018-2021 років є офіційними партнерами грантового проєкту «Медіація: навчання і трансформація суспільства/ MEDIATIS» Програми ЄС ERASMUS+KA2: CBHE.

Мета проєкту полягає у розробці та впровадженні в університетах-партнерах магістерських освітніх програм з медіації, зміцнення демократії та об’єктивного вирішення більшості спорів за допомогою процедури медіації шляхом запозичення найкращих європейських практик.

Міністерство освіти і науки України запрошує зацікавлених представників закладів вищої освіти взяти участь у засіданні Національного семінару із поширення інформації про результати впровадження магістерських освітніх програм з медіації, які розроблені та реалізуються у межах грантового проєкту «Медіація: навчання і трансформація суспільства  / MEDIATS» Програми ЄС ERASMUS+ KA2: CBHE, що відбудеться 17 червня 2021 року онлайн за покликанням та оффлайн на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Детальніше ознайомитись із програмою заходу та здійснити попередню реєстрацію можна за інформацією, що додається:

2_139-21