Офіційний представник VUZFUniversity of Finance, Business and Entrepreneurship в Україні ГО «Освіта майбутнього ХХІ» запрошує науково-педагогічних співробітників, докторантів, аспірантів, здобувачів вищої освіти дистанційно пройти науково-педагогічне стажування на базі Університету страхування та фінансів, Софія, Болгарія.

Тема стажування – «Сучасні методи навчання та інноваційні технології в вищій освіті: європейський досвід та глобальні тенденції».

Метою науково-педагогічного стажування є підвищення кваліфікації учасників стажування, розширення, поглиблення і вдосконалення професійних компетенцій у зв’язку з оновленням змісту вимог до рівня кваліфікації, ознайомлення з досвідом організації навчального процесу та застосуванням інноваційних технологій реалізації змісту навчання в університетах Європейського Союзу.

Навантаження становить 180 годин (6 ECTS). Терміни стажування адаптовуватимуться під замовника. Вартість – 3960 грн.

За результатами стажування учасники отримають сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування. Сертифікат дійсний щодо здобуття звання доцента, професора, враховується під час ліцензування та акредитації освітньої програми, забезпечує виконання показників науково-педагогічної активності працівників ЗВО.

Контакти ГО «Освіта майбутнього ХХІ»:

 +38 (063) 419–70–54, +38 (050) 204–79–57.

 osvita21@ukr.net 

Детальніша інформація в додатку:

Стажування-upd