Міжнародна конференція «Інтернаціоналізація вищої освіти – досвід проєкту THEA Ukraine: розширення перспектив для українських ЗВО», відбудеться 28 вересня 2021 року у онлайн форматі.

Вона організована Університетом прикладних наук м. Мюнстер (Німеччина) та Сумським державним університетом (Україна) у рамках проєкту «THEA Ukraine»: Підвищення кваліфікації для управлінського персоналу закладів вищої освіти в Україні за підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD (жовтень 2019-вересень 2021).

Основна мета конференції – ознайомити учасників з результатами та напрацюваннями проєкту THEA Ukraine, обговорити перспективи інтернаціоналізації Європейського простору вищої освіти, поділитися кращими практиками німецьких та українських університетів щодо організації успішного міжнародного співробітництва.

До участі у конференції запрошуємо керівництво закладів вищої освіти, представників міжнародних офісів, науковців, викладачів та студентів, які цікавляться питаннями інтернаціоналізації.

Конференція проводиться за підтримки Федерального Міністерства освіти та наукових досліджень Німеччини і Міністерства освіти і науки України.

Спікерами конференції будуть провідні німецькі та українські експерти з питань інтернаціоналізації вищої освіти і науки, учасники проєкту THEA Ukraine, які мають досвід практичного впровадження розробок проєкту в діяльність ЗВО України.

Детальна програма конференції знаходиться за посиланням:

https://en.fh-muenster.de/WWWeiterbildungen/thea-conference-programme.php

Зареєструватися для участі у конференції можна за посиланням:

https://fh-muenster.zoom.us/meeting/register/tJMvdumuqzouG9NCwD6exYuXiqiitnWGtqDZ

Робоча мова конференції – англійська.

Додатки:

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Інформація про конференцію