Каунаський технологічний університет запрошує колег із університетів-партнерів з усього світу взяти участь у «Global Faculty Week 2022».

Мета заходу, що відбудеться 25-29 квітня 2022 року в Каунасі – інтегрувати міжнародні та міжкультурні аспекти у навчальну програму, зміцнити ідею інтернаціоналізації вдома, підтримувати та розвивати міжнародне співробітництво.

Захід пройде у гібридному форматі. Колеги, які все ще сумніваються у поїздці або з якоїсь іншої причини не мають змоги приїхати до Каунасу, можуть вибрати можливість віртуального навчання.

Захід відкрито для викладачів, які працюють у галузі інженерних, технологічних, фізичних, соціальних та гуманітарних наук, бажають читати очні або онлайн-лекції, ділитися досвідом з нашими викладачами, знаходити спільні напрямки співпраці.

Мова заходу та лекцій – англійська.

Крім того, ми підготуємо тижневу соціальну програму з культурними презентаціями, мережевими заходами та майстер-класами, які дадуть змогу отримати нові знання, розпочати дискусії та нетворкінг, а також допоможуть зміцнити існуючі та створити нові партнерські відносини з колегами з усього світу.

Крайній термін подання заявок – 25 березня 2022 року. Але ми рекомендуємо вам подавати заявки заздалегідь, щоб у нас було достатньо часу, щоб зв’язатися з факультетами і знайти вам програму хостингу.

Будь ласка, звертайтеся до нас за адресою erasmus@ktu.lt або завітайте на сайт https://en.ktu.edu/erasmus/globalweek/ для отримання додаткової інформації про захід та реєстрацію за посиланням: https://en.ktu.edu/erasmus/globalweek/#application

Гінтар Вілбікене| Начальник відділу академічної мобільності

Каунаський технічний університет

Gintarė Vilbikienė|<gintare.vilbikiene@ktu.lt> Head of Academic Mobility Office

Kaunas University of Technology