Баварський академічний центр Центральної, Східної та Південно-Східної Європи (BAYHOST) та Центр підвищення кваліфікації викладачів (FBZHL) при Байройтському університеті 23-24 червня 2022 року організовують «Українсько-баварську конференцію з цифрової освіти» в гібридному форматі (очна форма – у м. Байройті, а також трансляція через Інтернет). Конференція має на меті обмін знаннями та досвідом у використання цифрових інструментів та концепцій в освіті.

Байройтський університет підтримує німецько-український обмін із питань цифровізації  освітніх процесів двома проектами:

– Це проект Learnopolis+, який фінансує Німецька служба академічних обмінів (DAAD) і в якому беруть участь партнери зі Львова, Тернополя та Вінниці, спільно працюючи над створенням масових відкритих онлайн-курсів (MOOC) для підвищення кваліфікації викладачів університетів.

– У рамках проєкту UTTERLY (Erasmus+ KA2) йдеться про визначення стандартів компетентності, навчальні плани та процеси сертифікації в галузі вищої освіти.

Програму конференції буде оприлюднено в березні 2022 року.

Робоча мова конференції: англійська (без перекладу).

Johannes Stein

Student Assistant
BAYHOST
Bavarian Academic Center for Central, Eastern and Southeastern Europe
Universitaetsstrasse 31
D-93053 Regensburg
T ++49 (0)941-943-5586 | F ++49 (0)941-943-5051
info@bayhost.de | www.bayhost.de | facebook