До Міністерства освіти і науки України 01.02.2022 надійшов лист від Міністерства розвитку громад та територій України про те, що одна із румунських організацій Romanian Maritime Training Centre – CERONAV, яка має достатній досвід в реалізації транснаціональних проєктів, шукає потенційного партнера від України з метою участі у додатковому конкурсі проєктів в рамках Дунайської транснаціональної програми для України та Молдови, який розпочався 26 січня та триватиме до 10 березня 2022 року.

Метою конкурсу є підвищення інституційної спроможності українських/молдовських зацікавлених сторін для розробки та реалізації транснаціональних проєктів у Дунайському регіоні за тематичними напрямами нової Дунайської транснаціональної програми на 2021–2027 рр. шляхом посилення співпраці відповідних зацікавлених сторін на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Партнерами проєктів можуть бути органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, що реалізують політику у відповідних тематичних сферах, агенції регіонального розвитку, наукові установи, заклади вищої освіти, неурядові організації, що реалізують свою діяльність на територіях української частини Дунайського регіону тощо.

Детально з умовами конкурсу та формою заявки можна ознайомитись за посиланням:

https://www.interreg-danube.eu/calls/calls-for-proposals/eni-call-for-proposals-2022

Додаток:

Додаток CERONAV_short_presentation_projects

1_2357-22