Баварський академічний центр Центральної, Східної та Південно-Східної Європи (BAYHOST) повідомляє про нову стипендію імені Тараса Шевченка на літні курси німецької мови у 2022 році. Стипендії на курси включають плату за навчання, проживання та харчування.

Майбутні студенти з України (студенти, а також випускники середніх шкіл) зі знанням німецької мови не нижче рівня А2 можуть подати заявку на отримання стипендії на літній курс BAYHOST. Абітурієнти повинні вказати свої плани навчання в Баварії та мають бути старше 18 років.

Заявки приймаються через онлайн-форму на StipSys та на постійній основі, якщо є можливості. Початок курсів – середина липня / початок серпня – радимо подавати заявку раніше!

Також повідомляємо, що BAYHOST функціонує Координаційним офісом для України з квітня 2022 року в рамках Програми Тараса Шевченка, яка об’єднує пропозиції щодо фінансування та допомоги для українських студентів та науковців.

Додаткова інформація про літні курси та процес подачі заявки доступна на веб-сайті: https://www.uni-regensburg.de/bayhost/english-1/bayhost-coordination-office-for-ukraine/index.html та в BAYHOST facebook profile.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, зв’яжіться зі мною.

Antonia Vogl

Coordination Office for Ukraine
BAYHOST
Bayerisches Hochschulzentrum für Mittel-, Ost- und Südosteuropa
Bavarian Academic Center for Central, Eastern and Southeastern Europe
Universitätsstraße 31 | D-93053 Regensburg
T ++49 (0)941-943-5586
vogl@bayhost.de | www.bayhost.de