Директорат науки та інновацій  Міністерства освіти і науки України інформує наукових та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти і працівників наукових установ, які відповідають за питання роботи із електронними освітніми ресурсами та електронними ресурсами наукової інформації, що 2 червня цього року за ініціативи Київського національного університету імені Тараса Шевченка буде проведено онлайн презентацію електронних ресурсів Національної науково-технічної бібліотеки Німеччини (The Technische Informationsbibliothek, далі – ТІВ).

TIB пропонує цифрові освітні ресурси та аудіовізуальні матеріали з різних галузей знань – детальніше за посиланням: bit.ly/3N2mQTU, які доступні на порталі TIB багатьма мовами, у тому числі українською.

Під час заходу буде презентовано навчальні та наукові ресурси ТІВ та можливості їх використання українськими освітянами і вченими.

В ході презентації буде представлено:

– Open Educational Resources Search Index (OERSI) (оступ запосиланням: bit.ly/3sZOYzd) – пошуковий індекс відкритих освітніх ресурсів, який містить понад 43 тис. відкритих освітніх матеріалів;

– TIB AV-Portal (bit.ly/3a6zQtk) – портал для розміщення наукових відео, на якому доступні понад 38,5 тис. освітніх та наукових відеоматеріалів.

У рамках роботи зі створення відкритих освітніх ресурсів ТІВ прагне налагодити партнерство з українськими закладами вищої освіти з метою розширення контенту для українських освітян і вчених на платформі бібліотеки.

Захід пройде англійською мовою на платформі Zoom.

Початок – о 10 год.

Посилання для участі: bit.ly/3NJ4G9J

Окрім того, буде відбуватися трансляція заходу на каналі Державної науково-технічної бібліотеки України в YouTube.