27 червня 2022 року, розпочався захід «Sсience&Business Startup Hackathon», який триватиме до 2 липня 2022 року, для науковців, стартапників та підприємців як з інноваційними ідеями, так і вже з наявними інноваційними проєктами подвійного спрямування.

Цей захід є продовженням серії заходів  Sсience&Business для поєднання наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартапів, компаній, експертів, інвесторів, медіа для пошуку інноваційних рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажу, інвестицій та інновацій, промоції вебплатформи «Наука і бізнес» для взаємодії суб’єктів інноваційного процесу. Цього разу на участь у хакатоні надійшло понад 100 заявок-проєктів, що втричі більше ніж у попередніх заходах.

Для участі відібрано 7 команд з інноваційними пропозиціями, технологічними продуктами, модернізованими послугами, які мають актуальні сьогодні рішення для повоєнного відновлення України та прагнуть отримати новий досвід, знання та навички у провідних сферах діяльності стартапів для комерціалізації своїх напрацювань.

Учасники матимуть можливість протягом одного робочого тижня опрацьовувати власні ідеї із профільними менторами та презентувати їх на завершальному пітчі, на якому будуть присутні інвестори та галузеві експерти зі світу стартапів та бізнесу, а також підготувати свій проєкт для подання заявки на отримання до 35 000$ безповоротної фінансової допомоги за новою грантовою програмою від Фонду розвитку інновацій.

Програма заходу передбачає проведення інтенсивного хакатону за участю найкращих іноземних та українських експертів, відкриває можливість отримати знання наявних форматів підтримки, потреб державного сектору, навики побудови масштабних інноваційних проєктів, а також підготуватись до пітчів з допомогою провідних менторів та експертів.

Хакатон триватиме 6 днів та міститиме 5 вузькогалузевих сесій із маркетингу, продажу, фінансів, формування команди, стратегії.

МОН й надалі продовжуватиме активно працювати над створенням умов для розвитку інноваційної екосистеми, поєднання наукового та промислового потенціалу, активізацією міжнародного співробітництва у сфері інноваційної діяльності, забезпеченням трансферу технологій і комерціалізації наукових результатів, збільшенням обсягу інноваційної продукції та реалізації продукції з високою прибутковістю, що дасть змогу пришвидшити процес відновлення України та її економіки.