Австралійська академія наук у співпраці з Breakthrough Prize Foundation оголосила про початок реалізації другого етапу програми підтримки українських науковців.

Вона охоплює два напрямки: дослідницьку та технологічну діяльність. Йдеться передусім про фінансування короткострокових візитів до Австралії з метою участі у дослідженнях, які вже здійснює приймаюча місцева установа, а також у наукових конференціях. Такі візити окремих науковців з дослідницькою місією триватимуть від 4-х до 12-ти тижнів, а комунікативні (участь однієї або декількох осіб у конференціях з відвідуванням австралійських установ) – від 1 до 3-х тижнів. Австралійська приймаюча установа відповідає за подання заявки на фінансування та адміністрування гранту, який покриватиме усі прямі витрати на підтримку візитів.

Також українські дослідники можуть отримати доступ до провідної наукової інфраструктури Австралії (суперкомп’ютери, мікроскопи та засоби мікроаналізу, телескопи) – як безпосередньо, так через надсилання своїх зразків для аналізу та отримання опрацьованих австралійськими колегами результатів (з компенсацією за рахунок австралійських грантів поштових витрат і вартості тестування).

Заявку на участь можна подати відповідно до 4 та 12 вересня 2023 року.

Детальніше: https://is.gd/DmXP40https://is.gd/41PKJDhttps://is.gd/3uD5xXhttps://is.gd/m52jyc