17 серпня 2023 року о 15:30 запрошуємо взяти участь у вебінарі на тему «Як потрапити на стажування Mitacs у Канаді». Захід буде цікавий студентам, аспірантам та викладачам різних галузей українських університетів.

Mitacs – канадська некомерційна організація, яка допомагає студентам та дослідникам з різних країн отримувати унікальний професійний досвід у Канаді. Mitacs повністю фінансує 600 науково-дослідних стажувань для України протягом 2022-2024 рр.

10 серпня 2023 року стартував відбір на програму стажування Mitacs Globalink Research Internship (Mitacs GRI) на 2024 рік для студентів 3-го і 4-го курсів українських університетів. Програма покриває переліт, проживання, харчування, медичне страхування та низку активностей для аплікантів.

Дедлайн подачі заявки – 21 вересня. https://bit.ly/mitacsGRI

На вебінарі ви дізнаєтесь про можливості Mitacs для українців, як проходить відбір стажерів, як подати документи на програму, які є формати науково-дослідних програм та що чекає на відібраних стажерів у Канаді.

Під час вебінару також розкажуть про два інші напрямки стажування для українських студентів та науковців:

– програму дослідницьких грантів Mitacs Globalink Research Award (GRA), яка призначена для українців, які навчаються в магістратурі, аспірантурі, докторантурі або є постдокторантами.

– програму Mitacs Accelerate, яка дозволяє українським студентам-магістрам, аспірантам, докторантам та постдокторантам пройти оплачуване стажування у канадській компанії.

Участь у вебінарі безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова за лінком: https://docs.google.com/forms/d/1FRp97m63RTeMTZdA24JQiWCJz_gMpIq0omTomNTC64Y

Після реєстрації на пошту надійде лист із лінком на подію.

Mykhailo Kidruk

Coordinator of Canada’s Mitacs

Research Internship Programs for Ukraine