Шановні колеги та колегині!
Від імені Американських Рад з міжнародної освіти засвідчуємо Вам свою повагу та хочемо поділитися можливістю для науково-педагогічних працівників.
Американські Ради адмініструють нову програму “BridgeUSA Ukrainian Academic Fellows Program” (“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”) та раді оголосити про відкриття анкети для участі в цій програмі.
“BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів”здійснюється за підтримки Офісу програм обміну приватного секторуБюро у справах освіти та культури Державного департаменту США. BridgeUSA UAFP сприятиме розбудові взаємозв’язків між українськими та американськими викладачами та науковими працівниками з метою спільних досліджень, обміну педагогічним досвідом, розвитку навчальних курсів, а також публікування наукових праць.
Довготерміновою ціллю проєкту “BridgeUSA: Програма обмінів для українських викладачів” є допомога українським університетам у підготовці фахівців, критично необхідних для відбудови та відновлення країни, шляхом побудови міцної та продуктивної співпраці з інституціями вищої освіти США.
Програма передбачатиме візити для українських викладачів тривалістю 1 місяць  у приймаючі університети США. Викладачі та наукові працівники, що працюють в українських університетах у таких академічних галузях як  сільськогосподарські технології, вирішення конфліктів та досліджень миру, інженерія, інформаційні технології, ментальне здоров’я, педагогіка, та містобудування зможуть взяти участь у програмі.
Детальнішу інформацію про програму, умови участі, критерії відбору, а також анкету та новини програми можна знайти на сайті Американських Рад: https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/ <https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/> та на сторінках програми у соціальних мережах:
Instagram: https://www.instagram.com/bridgeusauafp/ <https://www.instagram.com/bridgeusauafp/>
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bridgeusa-uafp/ <https://www.linkedin.com/company/bridgeusa-uafp/>
Facebook: https://www.facebook.com/bridgeusaukraine <https://www.facebook.com/bridgeusaukraine>
Посилання на анкету для участі у конкурсі:
https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP <https://ais.americancouncils.org/BridgeUSAUAFP>
Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю.
У разі запитань можна написати нам на скриньку програми uafp@americancouncils.org, або зателефонувати за номером +38 (044) 289 39 52.
З найкращими побажаннями
BridgeUSA UAFP Team
BridgeUSA Ukrainian Academic Fellows Program
20 Esplanadna Street, 6th floor
Kyiv, 01001
T:+38.044.289.3952
F:+38.044.289.3953
www.americancouncils.org.ua <http://www.americancouncils.org.ua/>
www.americancouncils.org <http://www.americancouncils.org/>
Додаток:

UAFP Flyer translated_11-10-23

UAFP Flyer English_11-10-23