Харківська обласна молодіжна громадська організація “Освічена Ініціатива”, що має 15-річну історію в освітньому напрямку та реалізовує проєкти по всій Україні, спільно із Посольством США в Україні, інформує про Програму академічної мобільності у США – Global UGRAD серед студентів  університету.

Global UGRAD – це одна із найпрестижніших програм обміну у світі, яку реалізують Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольство США в Україні та всесвітньо відома організація World Learning, а технічне адміністрування в Україні здійснює наша організація.

Програма надає можливість налагодити співпрацю зі світовими освітніми інституціями, а безплатна академічна мобільність сприятиме розвитку міжкультурних комунікацій, академічному та професійному розвитку студентської молоді. Важливо, що після завершення програми учасники програми зобов’язані повернутися в Україну та продовжити навчання як мінімум один рік, що забезпечить передачу ними свого досвіду рідному університету та Україні.

Дізнатись більше про програму можна за посиланням:

https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/global-ugrad-uk/

або скориставшись зручним чат-ботом, де зібрана вся можлива інформація: https://t.me/UGRAD_Ukraine_bot

Також за цим посиланням Ви зможете знайти приклад лаконічного оголошення для студентів: https://t.me/enlight_hub/1458

Окрім того, як організація-адміністратор, ми будемо організовувати вебінар для всіх зацікавлених із випускниками програми 22 листопада, посилання на який можна буде знайти у чат-групі вебінара за посиланням: https://t.me/+3YTp6HMYTPY2NjAy

Кінцевий термін подачі заявок – 15 грудня 2023 року.

Детальніше про організацію: Харківська обласна молодіжна громадська організація «ОСВІЧЕНА ІНІЦІАТИВА», заснована у 2008 році, реалізує освітні проєкти для молоді, вразливих соціальних груп населення та надає гуманітарну допомогу постраждалим від війни. У 2023 році ми стали акредитованим партнером Офісу з координації гуманітарних справ ООН. Маємо широку присутність у різних областях України: Запоріжжя, Харків, Київ, Чернівці, Тернопіль та інші. Співпрацюємо з міжнародними організаціями та українськими бізнесами.

Детальніше про програму Global UGRAD у додатку:

Global UGRAD 24-25- UKR – коротке і детальне оголошення (1)