Запрошуємо студентів, аспірантів та молодих викладачів / науковців на презентаційну подію проєкту Компетентнісна Допомога Для України – Competence Aid For Ukraine (CAFU).

Презентація та старт проєкту CAFU відбудеться 28.03.2024, 14:00-15:00 за київським часом (13:00-14:00 CET)

Реєстрація обов’язкова за посланням: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMucOCqqDwrG9ShNCKEpH5v0PjLcLabZVm1#/registration

Мета проєкту CAFU: надати українській студентській та академічній молоді компетенції, які доповнюють їхнє навчання, а також створюють можливість цілісного впливу на післявоєнне відновлення України відповідно до стандартів Європейського Союзу і Цілей Сталого Розвитку ООН.

Важливо: Для участі у проєкті CAFU вимагається володіння англійською мовою на достатньому для спілкування та розуміння освітнього матеріалу рівні (не нижче B1/B2).

Термін реалізації проєкту: 01.02.2024 – 28.02.2025

План заходів проєкту:

  1. Відбір 200 учасниць та учасників шляхом мотиваційного опитування, забезпечення різноманітних ролей і географічного представництва. 70% будуть запрошені з Харківської області та 30% з інших регіонів України.
  2. Реалізація 4 паралельних онлайн-курсів по 8 семінарів кожен у період з квітня по червень 2024 року.
  3. Відбір 30 випускниць(-ків) курсів, котрі здійснять однотижневий навчальний візит до Уппсали (Швеція) в жовтні 2024 року. Транспортні витрати, проживання та харчування під час візиту повністю забезпечуються проєктом CAFU.
  4. Створення довгострокової мережі з усіх 200 випускниць(-ків) проєкту CAFU для взаємної менторської підтримки та співпраці.
  5. Два місяці менторської підтримки для підготовки індивідуальних або групових ідей для реалізації дій, які вплинуть на громаду.
  6. Ідеатон для пітчингу подальших дій учасниць(-ків), під час якого буде надано 15 малих грантів у розмірі 10,000 шведських крон на ідею.
  7. Три місяці менторської підтримки для реалізації ідей, тестування або пілотування моделей і підходів з освіти CAFU в громадах учасниць(-ків).
  8. Фінальний онлайн-захід, на якому будуть висвітлені подальші дії випускниць(-ків) CAFU, обговорено внесок у реалізацію Національного плану відновлення України та поширено результати проєкту серед зацікавлених сторін та осіб, які ухвалюють рішення.

Консорціум партнерів проєкту CAFU складається з:

Folkuniversitetet, Stiftelsen Kursverksamheten vid Uppsala Universitetet (Швеція);

Sustainability InnoCenter Ekonomisk förening (Швеція);

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна (Україна).

Проєкт фінансується Swedish Institute