Дорогі студентки, дорогі студенти,

Fundacja Edukacyjna Perspektywy організовує шосту найбільшу в Європі та Азії конференцію для жінок у сфері STEM, Tech & ІТ  –  Perspektywy Women in Tech Summit 2024, яка відбудеться 12-13 червня 2024 року у Варшаві у виставковому центрі EXPO XXI.

У Саміт збере понад 10 000 студенток, професіоналів та лідерок зі світу нових технологій, 500 провідних експертів галузі, а також 100 найбільших технологічних компаній та найкращі технічні університети з Польщі та світу.

Два інтенсивні дні, сповнені знань та обміну досвідом, 5 сцен та 150 чудових спікерів, 60 воркшопів та понад 500 індивідуальних менторських сесій, а також Ярмарок кар’єри з безліччю привабливих вакансій та галузевим нетворкінгом!

Гасло цьогорічного Саміту – “Tech Life Balance”, і його ведучими темами будуть – квантові обчислення, взаємодія людина-машина, нейрорізноманіття, наука про дані, штучний інтелект та машинне навчання, глибокі технології, хмарні рішення, а також цифрова екологія та кібербезпека.

Саміт 2024 буде також продовжувати започатковану 2 роки тому ідею сталого розвитку – як перший в Польщі масштабний захід, позитивно збалансований кліматично, з мінімізацією та компенсацією всього вуглецевого сліду. Цього року – в рамках компенсувального Саміту, ми перші активно приєднуємося до дій з відновлення водно-болотних угідь!

Наш захід значною мірою скерований до студенток і студентів, і саме їхня залученість та захоплення є рушійною силою Perspektywy Women in Tech Summit 2024. Контент, представлений на заході, оптимізований саме для цієї цільової групи, а для самих студенток і студентів участь у заході – це шанс спрямувати свою кар’єру, дізнатися про пропозиції провідних компаній, світові тренди у сфері нових технологій та познайомитися з видатними експертами галузі.

З цією метою надсилаю необхідні матеріали: 

готову розсилку із запрошеннями для студенток і студентів

Завантажити

промоційні матеріали – графіку, тексти для постів у соціальних мережах, відеозаписи Завантажити

БЕЗПЛАТНИЙ  КВИТОК НА САМІТ:

СТУДЕНТСЬКИЙ КВИТОК – просимо реєструватися через ФОРМУ РЕЄСТРАЦІЇ.

КВИТОК ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ З КАДРІВ –  будь ласка, заповніть ФОРМУ ДЛЯ КАДРІВ УНІВЕРСИТЕТУ

Перегляньте, як було на Саміті в 2023 році

https://womenintechsummit.pl/

Якщо у вас виникнуть питання – пишіть, з радістю допоможу.

З повагою,

Тетяна Гулевата,

Communication Officer

Perspektywy Women in Tech Summi

t.hulevata@perspektywy.pl