Вища школа туризму і екології в Сухій Бескидській (Польща) https://www.wste.edu.pl/

запрошує до участі в черговій програмі стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ВНЗ України  I – IV рівнів акредитації, метою якого є ознайомлення із європейськими інноваційним підходами до надання освітніх послуг, новітніми унікальними методиками у викладацькій діяльності, основними тенденціями розвитку економіки, туризму, готельно-ресторанної справи та державного управління у Європейському Союзі, зокрема Польщі.

Програма стажування передбачає:

– надання нових теоретичних і практичних знань;

– обмін корисною інформацією зі зарубіжними колегами;

– отримання нових наукових зв’язків.

Після завершення стажування видається СЕРТИФІКАТ: про проходження міжнародного стажування на базі Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській (180 годин аудиторної та індивідуальної роботи) (зразок додається).

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Організаційний внесок учасника: еквівалент 150 ЄВРО (за курсом НБУ на дату оплати). У ціну включено проведення онлайн-навчання, переклад матеріалів та вебінарів на українську мову,  сертифікат від Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській про проходження міжнародного стажування.  Додатково забезпечуємо: консультації та підтримку тренерів,  можливість встановлення  науково-дослідних контактів, можливість публікації в науковому збірнику.

Оплата організаційного внеску здійснюється після реєстрації учасника стажування.

Дати проведення стажування: 9  лютого – 31 березня  2021 року ( можливі інші індивідуальні терміни за погодженням)

Термін подання анкети – 8 лютого 2021 року.

Освітній ресурсний центр

Контактна особа: Ігор Каспрук  (+380 50 370 31 03,   igor@dialog.lviv.ua)

Додатки:

Анкета для реєстрації (10) Закордонне стажування науковців в Польщі 2 Інформаційний лист (21) Сертифікат форма (9)